KONTAKT

Üldandmed

Tallinna Lindakivi Lasteaed
Jaan Koorti 5, 13623 Tallinn
reg.kood 75017082

Lasteaed on avatud tööpäeviti 07.00 - 19.00.

Ligipääs bussidega kesklinnast:
nr. 19, 35 - peatus "Liikuri"
nr. 44, 51 - peatus "Vana-Kuuli"
nr. 53, 56, 67, 68 - peatus "Kotka kauplus"

Kontaktandmed ja vastuvõtuajad

direktor
Tamara Krõssina

6327694
(mob 56675332
tööpäeviti kell 10 – 16)

direktor@lindakivi.edu.ee esmaspäev 16-18
neljapäev 09-11
õppealajuhataja
Irina Morozova
6327694
(mob 53017857
tööpäeviti kell 10 – 16)
irina.morozova@lindakivi.edu.ee neljapäev 16-18
majandusjuhataja
Jekaterina Karjalainen
6327862
(mob 53739756
tööpäeviti kell 10 – 16)
jekaterina.karjalainen@lindakivi.edu.ee esmaspäev 16-18
sekretär
Jevgenia Smirnova
6342828 jevgenia.smirnova@lindakivi.edu.ee -
eesti keele õpetaja
Tatjana Timofejeva
  tatjana.timofejeva@lindakivi.edu.ee esmaspäev 17-18
logopeed (04.rühm)
Anastassia Grois-Grants
  anastassia.grois-grants@lindakivi.edu.ee neljapäev 16-18
logopeed (06.rühm)
Olga Hutorovskaja
  olga.hutorovskaja@lindakivi.edu.ee kolmapäev16-18
muusika õpetajad
Irina Fadejeva
Maria Kondratjeva
  irina.fadejeva@lindakivi.edu.ee
maria.kondratjeva@lindakivi.edu.ee

 

Laste toitlustamisele registreerimine tel. 56476790 (tööpäeviti kuni kell 12,00)

E-post arvete jaokslindakivila@e-arvetekeskus.eu

Hoolekogu

Tallinna Lindakivi Lasteaia hoolekogu koosseis 2020-2021 õ.a. (27,3 kB)

 

Viimati muudetud: 01.09.2021

 

Lehekülge haldab:
Jevgenia Smirnova
jevgenia.smirnova@lindakivi.edu.ee

Asukoht